با دقت بخوانید!

بلوتوث اپل یا همان ایربــــلو شیرینگ -AirBlue Sharing- در دو لایسنس در فروشگاه آی بلوتوث موجود است٬ لایسنس سیدیا و لایسنس آی فورس. در همین ابتدا قبل از اینکه شما بپرسید باید عرض کنم که این دو مدل لایسنس هیچ تفاوتی در عمل باهم ندارند و هر دو قابل نصب از سورس اصلی هستند و فقــط در نحوه انجام مراحل خرید با هم متفاوتند . 

 

Cydia : تک لایسنس 

این مدل همانطور که از نامش پیداست یک عدد لایسنس ایربلو شیرینگ از نوع سیــــدیا می باشد. به عبارت دیگر تــــک لایسنس به این معنی است که با توجه به اطلاعاتی که بعد از خرید برای شما نمایان میشود (ایمیل٬ پسورد٬ کد) شما قادر به ثبت یک دیوایس ( آیفون یا آیپد یا آیپاد ) هستید و اگر بیش از یک دیوایس دارید طبیعتا یا باید تعداد خرید را بالا ببرید و یا از پکیج های ویژه ۵ لایسنس که در ادامه خواهیم گفت خرید نمایید .

برای مشاهده آموزش خرید لایسنس سیدیا در دیوایس ٬ اینجا کلیک کنید .

 

iF0rce : تک لایسنس 

این مدل همانطور که از نامش پیداست یک عدد لایسنس ایربلو شیرینگ از نوع آی فورس می باشد. به عبارت دیگر تــک لایسنس به این معنی است که با توجه به اطلاعاتی که بعد از خرید برای شما نمایان میشود (ایمیل٬ پسورد٬ کد) شما قادر به ثبت یک دیوایس ( آیفون یا آیپد یا آیپاد ) هستید و اگر بیش از یک دیوایس دارید طبیعتا یا باید تعداد خرید را بالا ببرید و یا از پکیج های ویژه ۵ لایسنس که در ادامه خواهیم گفت خرید نمایید .

آموزش خرید لایسنس های آی فورس در ادامه آمده است .

 

iF0rce : ویژه ۵ لایسنس

این مدل همانطور که از نامش پیداست ۵ عدد لایسنس ایربلو شیرینگ از نوع آی فورس می باشد. به عبارت دیگر پکیــــج ویژه ۵ لایسنس به این معنی است که با توجه به اطلاعاتی که بعد از خرید برای شما نمایان میشود (لینک اختصاصی) شما بعد از اتصال لینک به جیمیـــل دلخواه٬ قادر به ثبت ۵ دیوایس ( آیفون یا آیپد یا آیپاد ) با جیمیل خود بدون محدودیت زمانی هستید و اگر بیش از یک دیوایس دارید یا فروشگاه موبایل دارید این محصول برای شما بهترین گزینه است .

 

خریداران پکیج ویژه ۵ لایسنس مطالعه کنند :

همکارانی که پـکیج ویـــژه 5 لایسنس ایربلو شیرینگ را خرید می کنند ، لینک اختصاصی دریافت می کنند! به همین خاطر با لینک اختصاصی خــود وارد شده و بعد از وارد نمودن جیمـیل خود یک Accept و یک Confrim در واقع 5 لایسنس به جیــمیــل آنها اضافه شده سپس میـتــوانــند با استفاده از آموزش زیر که برای خریداران تک لایسنس ارائه شده است (بدون مرحله 3 و وارد کردن کد) بر روی 5 دستگاه ایربلــو شیـرینگ را فعال نمایند . در نهایت خریداران پکیج ویـــــژه 5 لایسنس و یا تــــک لایسنس از نوع آی فورس هر دو می بایست طبق آموزش زیر و از طریق مرورگر سافاری در دیوایس خود اقدام به خرید ایربلو شیرینگ خود نمایید .

تمــــام لایسنس های ایربلو از نوع آی فورس بدون تاریخ انقضا هستند و در نهایت اینکه هر لینک اختصاصی پکیج ویــــژه ۵ لایسنس روی یک جیمیل قابل تنظیم است پس به یاد داشته باشید که در صورت خرید دوباره پکیج و دریافت لینک جدید می بایست جی میل جدیدی ساخته و پکیج را به جیمیل جدید اضافه کنید .

 

 

 

همونطور که توضیح داده شد٬ در ادامه آمــــوزش خرید لایسنس های ایربلو شیرینگ از نوع آی فورس یا همان محصول "iForce : تک لایسنس" آمده است٬ پس فقــــط در صورتی که لایسنس آی فورس خریداری کرده اید طبق این آموزش اقدام کنید!.. 

 

 بلوتوث آیفون

 

 

 

1- بعد از خرید از فروشگاه و دریافت ایمیل ، پسورد و کد ؛ وارد مرورگر سافاری در دیوایس خود شوید و به آدرس زیر بروید و سپس Login with Google را لمس کنید 

 

http://license.if0rce.com/connect

 

 

لاگین if0rce

 

2- در این قسمت ایمیل و پسورد خریداری شده از فروشگاه آی بلوتوث را وارد نمایید و سپس Sign in کنید

 

 نصب و خرید برنامه اوریجینال Ariblue sharing

 

3- در این مرحله از شما یک کـــد خواسته میشود ، اما بدلیل تغییراتی که اخیرا در گوگل اعمال شده چناچه همانند تصویر زیر از شما بجای کد ۸ رقمی٬ کد ۶ رقمی برای ورود درخواست شد ، ابتدا از پایین صفحه  Try Another Way To Sign In را لمس کنید و بعد  Use a backup code you received from Google  را انتخاب کنید تا از شما برای ورود کد ۸ رقمی که هنگام خرید از فروشـــگاه آی بلوتوث (در صورت خرید تک لایسنس) دریافت کردید تقاضا شود سپس کد را وارد کرده و Verify کنید . 

دقت داشته باشید کد لایسنس ها همگی یکبـــار مصــرف هستند و فقط به شما یکبار اجازه ورود خواهند داد به همین خاطر  به هیچ وجه بعد از این مرحله و وارد نمودن کد ، از محیط سافاری خارج نشوید و ثبت لایسنس را متوقف نکنید و مراحل بعدی را با دقت بیشتری پیش بروید . 

لوگین برای ایربلو

 

4- اگر با پیام زیر رو به رو شدید با یک Accept بسادگی از آن بگذرید .

 

 تایید ایربلو

 

5- در این قسمت ، Airblue Sharing را جهت خرید انتخاب کنید

 

خرید برنامه ایربلو

 

6- جهت تکمیل فرآیند خرید گزینه Authorize this device را انتخاب کنید .

 

 خرید ایربلو

 

7- شما در این قسمت ابتدا Install و بعد Install Now را انتخاب کنید، دقـــت کنید که اگر روی دیـــوایس شما کد یا رمزی جهت بازگشایی قرار داده باشید در این قسمت شاید از شما درخواست پسورد کند که در واقع شما باید همان پسورد یا بعبارت دیگر رمز ۴ رقمی دیوایس خود را وارد نمایید .

 

 موفق بودن خرید ایربلو

 

8- در این قسمت با انتخاب Confrim در واقع UDID خود را جهت ثبت تایید می نمایید ، دقـــت کنید که نباید از برنامه های تغییر دهنده UDID نظیر UDID Faker استفاده کرده باشید در این صورت لایسنس شما روی دیوایس دیگران ثبت خواهد شد .

 

 ثبت udid برای ایربلو

 

9- نمایش This device is authorized در این مرحله مبنی بر موفق بودن خرید شماست هم اکنون می توانید با انتخاب Install AirBlue Sharing نصب را کامل کنید .

 

 نصب airblue

لطفا دقــت شود که در هنگام انجام عملیات به هیچ وجه نیازی به تغییر آی پی نیـــست ، در حین کار مرتبا به مرحله قبل باز نگردید و توجه داشته باشید که کلیه آموزش خرید لایسنس ایربلو از نوع آی فورس در ســـافـــاری یا همان مرورگر آیفون،آیپاد و یا آیپد شما انجام خواهد شد در نهایت در مرحله آخر با انتخاب Install Airblue Sharing بصورت اتوماتیک وارد سیدیا شده و میتوانید بلوتوث دیوایس خود را نصب نمایید .

 

توجه کنید :

- با خرید اوریجینال ، دیگر هیچگاه گزینه Purchase برای شما نمایان نخواهد شد .

- برای آموزش خرید لایسنس سیدیا در دیوایس  اینجـــــــــــا کلیک کنید .

- برای آموزش استفاده و کار با برنامه  اینجـــــــــــا کلیک کنید .