با دقت بخوانید!

بلوتوث اپل یا همان ایربــــلو شیرینگ -AirBlue Sharing- در دو لایسنس در فروشگاه آی بلوتوث موجود است٬ لایسنس سیدیا و لایسنس آی فورس. در همین ابتدا قبل از اینکه شما بپرسید باید عرض کنم که این دو مدل لایسنس هیچ تفاوتی در عمل باهم ندارند و هر دو قابل نصب از سورس اصلی هستند و فقــط در نحوه انجام مراحل خرید با هم متفاوتند . 

 

Cydia : تک لایسنس 

این مدل همانطور که از نامش پیداست یک عدد لایسنس ایربلو شیرینگ از نوع سیــــدیا می باشد. به عبارت دیگر تــــک لایسنس به این معنی است که با توجه به اطلاعاتی که بعد از خرید برای شما نمایان میشود (ایمیل٬ پسورد٬ کد) شما قادر به ثبت یک دیوایس ( آیفون یا آیپد یا آیپاد ) هستید و اگر بیش از یک دیوایس دارید طبیعتا یا باید تعداد خرید را بالا ببرید و یا از پکیج های ویژه ۵ لایسنس که در ادامه خواهیم گفت خرید نمایید .

آموزش خرید لایسنس های سیدیا در ادامه آمده است .

 

iF0rce : تک لایسنس 

این مدل همانطور که از نامش پیداست یک عدد لایسنس ایربلو شیرینگ از نوع آی فورس می باشد. به عبارت دیگر تــک لایسنس به این معنی است که با توجه به اطلاعاتی که بعد از خرید برای شما نمایان میشود (ایمیل٬ پسورد٬ کد) شما قادر به ثبت یک دیوایس ( آیفون یا آیپد یا آیپاد ) هستید و اگر بیش از یک دیوایس دارید طبیعتا یا باید تعداد خرید را بالا ببرید و یا از پکیج های ویژه ۵ لایسنس که در ادامه خواهیم گفت خرید نمایید .

برای مشاهده آموزش خرید لایسنس آی فورس در دیوایس ٬ اینجا کلیک کنید .

 

iF0rce : ویژه ۵ لایسنس

این مدل همانطور که از نامش پیداست ۵ عدد لایسنس ایربلو شیرینگ از نوع آی فورس می باشد. به عبارت دیگر پکیــــج ویژه ۵ لایسنس به این معنی است که با توجه به اطلاعاتی که بعد از خرید برای شما نمایان میشود (لینک اختصاصی) شما بعد از اتصال لینک به جیمیـــل دلخواه٬ قادر به ثبت ۵ دیوایس ( آیفون یا آیپد یا آیپاد ) با جیمیل خود بدون محدودیت زمانی هستید و اگر بیش از یک دیوایس دارید یا فروشگاه موبایل دارید این محصول برای شما بهترین گزینه است .

برای مشاهده آموزش خرید لایسنس آی فورس در دیوایس ٬ اینجا کلیک کنید .

 

همونطور که توضیح داده شد٬ در ادامه آموزش خرید لایسنس های ایربلو شیرینگ از نوع سیدیا یا همان محصول "Cydia : تک لایسنس" آمده است٬ پس فقط در صورتی که لایسنس سیدیا خریداری کرده اید طبق این آموزش اقدام کنید!.. 

 

 بلوتوث آیفون

 

1- سیدیا را باز کنید و به تب آخر یا Search برید و نام airblue sharing را تایپ کنید ، از بین لیســــــتی که پیش روی شماست ، یکی دارای نوشته آبی رنگ است! آن را لمس کنید! توجه داشته باشید . برنامه هایی که نام آنها به رنگ آبی نوشته شده اند برنامه های اوریجینال یا اصطلاحا پولی سیدیا هستند .

 

سیدیا cydia برنامه airblue sharing

 

2- چند لحظه صبر کنید! تا صفـــــــــــحه مربوط به برنامه کاملا لود شود . خواهید دید که بر خلاف سایر برنامه ها همـــــــــونطور که گفته شده در بالا سمت راست بجای Install ، بصورت زرد رنگ Purchase نوشته شده است و همچنین یک کادر زرد رنگ در وســــط صفحه با نام Purchase Product قابل مشاهده است که مبــلغ 4.99 دلار روی آن درج شده است . یکی از آنها را لمس کنید .

 

 نصب و خرید برنامه اوریجینال Ariblue sharing

 

3- در صفحه بعد روی Sign in with Google کلیک کنید زیرا در هنگام خرید به شما اکانت گـــــوگل داده شده است و در صفحه بعد ایمیل و پسورد داده شده پس از خرید از فروشگاه آی بلوتوث را وارد و sign in کنید .

 

لوگین در سیدیاخرید از سیدیا

 

4- در این مرحله از شما یک کـــد خواسته میشود ، اما بدلیل تغییراتی که اخیرا در گوگل اعمال شده چناچه همانند تصویر زیر از شما بجای کد ۸ رقمی٬ کد ۶ رقمی برای ورود درخواست شد ، ابتدا از پایین صفحه  Try Another Way To Sign In را لمس کنید و بعد  Use a backup code you received from Google  را انتخاب کنید تا از شما برای ورود کد ۸ رقمی که هنگام خرید از فروشـــگاه آی بلوتوث (در صورت خرید تک لایسنس) دریافت کردید تقاضا شود سپس کد را وارد کرده و Verify کنید . 

دقت داشته باشید کد لایسنس ها همگی یکبـــار مصــرف هستند و فقط به شما یکبار اجازه ورود خواهند داد به همین خاطر  به هیچ وجه بعد از این مرحله و وارد نمودن کد ، از محیط سیدیا خارج نشوید و ثبت لایسنس را متوقف نکنید و مراحل بعدی را با دقت بیشتری پیش بروید . 

لوگین برای ایربلو

 

5- در صفحه ای که پیش روی شماست ، روی Link Device to Your Account کلیک کرده تا خرید را انجام دهید .

 

خرید برنامه اوریجینال از سیدیا

 

6- پس از لـــــود شدن مجدد صفحه مربوط به برنامه ، مشاهده خواهــــید کرد که بجای Purchase این بار Install ظاهر شده است و هـــــــــمینطور در کادر وسط برنامه Package Officially Purchased به نمایش درآمده که باز نمادی از خرید موفق شما هستند .

 

 موفق بودن خرید از سیدیا

 

7- حال میتوانید روی Install کلیک کرده و سپس با زدن Confirm مراحل نصـــــــب برنامه را دنبال کنید ... پس از دانلود و نصب برنامــه ایربلو شیرینگ گزینه ای تحت عنوان Restart Spring Board ظاهر خواهد شد که با لمس آن دستگاه ریستارت شده و برنامه مورد نظر شما نصب گردیده است .

 

 

توجه کنید :

- لایسنس های سیدیا به مدت ۷ روز قابل خرید روی دیوایس خواهند بود٬ در غیر این صورت باطل خواهند شد .

- با خرید اوریجینال ، دیگر هیچگاه گزینه Purchase برای شما نمایان نخواهد شد .

- برای آموزش خرید لایسنس آی فورس در دیوایس  اینجـــــــــــا کلیک کنید .

- برای آموزش استفاده و کار با برنامه  اینجـــــــــــا کلیک کنید .