AirBlue  نام بهترین و البته کامل ترین برنامه بلوتوث اپل است که با خرید نسخه اوریجینال آن میتوانید بصورت مداوم از آپدیت های بیــــــــــنظیر آن بهرمند شوید و همچنان فراموش نکنید که با خرید و ثبت سریـال دیوایـس شما ، همیشه و در هر زمان بدون محــــدودیت میتوانید بار ها و بارها آن را نصب کنید ، گاهی افراد به دنبال نسخه کرک شده این برنامه میگردند ، شاید AirBlue Sharing جز معدود برنامه هایی باشد که کرک سالمــی برای آن ارائه نشده است ، کــــــــــــــــرک های ارائه شده همگی دچار مشکلاتی نظیر از کار افتادن Wi-Fi دستگاه ، پیدا نکردن بلــــــوتوث های اطراف در هنگام جست و جو یا بهم ریختگی در صفحه نمایش هستند که در اکثر مواقع مشاهده شده دیوایس را به ریستور میکشانند ، پس یکبار برای همیشه با خرید نسخه اوریـــــــــــــجینال این برنامه ،  از آیفون و یا هر دیوایسی که دارید بدون محدودیت و نگرانی استفاده کنید !

 

 

 AirBlue قابلیت اجرا بر روی آیفون ، آیپاد و آیپد های جیلبریک شده را داشته و طبق گفته برنامه نویس این اثر ورژن های 4.3.3 (به بالا) ، 5 و 6 و 7 و 8 را پشتیبانی میکند

 

پشتیبانی از تمام آی دیوایس ها

iPhone 3GS , iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus

iPad 1, iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Mini,iPad Mini2, iPad Mini3, iPad Air, iPad Air2

iPod Touch 3G, iPod Touch 4G, iPod Touch 5G


Airblue Sharing


بعد از خرید AirBlue Sharing از فروشگاه "آی بلوتوث" و نصب آن روی دیوایس خود ، بد نیست اگر توضیحاتی در خصوص  امکانات  و نحوه کار آن ارائه کنیم .گزیده ای از امکانات برنامه :


امکان ارسال و دریافت چند فایل بطور همزمان

انتقال اتوماتیک تصاویر ، ویدئو ها ، موزیک ها و ...

پشتیبانی از نوتیفیکیشن در iOS 6 و iOS 7

انتقال فایل با سرعت بسیار بالا

نمایش گزینه ارسال با بلوتوث در موزیک ها ، تصاویر و ...

بهینگی و تاثیر بسیار کم روی کارکرد باطری

قابلیت ارسال توسط برنامه ها نظیر iFile

سازگار با تمامی سیستم عامل های موبایل / رایانه

پیشنهاد برای اجرای فایل رسیده بسته به برنامه های موجود

عدم نیاز به روشن کردن بلوتوث در هنگام ارسال فایل

وجود روش های مختلف برای روشن کردن بلوتوث نظیر تکان دادن

و ...

 

 

نکات اولیه :

بعد از نصب برنامه ، یکبار به فعالسازی نیاز دارید به همین خاطر باید به اینتـــــــرنت متصل باشید تا مراحل اکتیــــو کردن برنامه بدرستی صورت گیرد . بعد از متصـل شدن به اینترنت آیکون مربوط به ایربلو شیرینگ را لمس کنید با اجرا شدن آن و اکتیو شدن آن در چند ثانیه میتوانید با زدن دکمه هوم ، به صفحه اصلی برگردید . البته میتوانید با کشیدن انگشت خود از پایین به بالا در آی او اس ۷ و زدن گزینه ایربلو شیرینگ نیز آن را فعال کنید

 

تنظیمات بلوتوث آیفون

به  Settings رفته و در قسمت  AirBlue Sharing و Airblue رفته و تمام موارد را روشن کنید  برای مشخص کردن نام بلوتوث خود در قسمت  AirBlue در مقابل Name نام بلوتوث دلخواه خود را وارد کنید .

 

تنظیمات بلوتوث آیفون

 

برنامه محبوب  AirBlue Sharing دارای فایل منیجری قدرتمند نیز است .

 

فایل منیجر airblue sharingفایل منیجر ایربلو شرینگ

 

هنگامی که آیفون شما فعال میگردد ، در بالای دیوایس شما مشاهده خواهد شد .

 

اکتیو شدن airblue sharing

 

همانطور که گفته شد جهت ارسال فایل نیازی به روشن کردن بلوتوث دستگاه نیست ، اما مـــسلما جهت دریافت فایل قبل از آن نیاز به روشن کردن آن دارید که میتوانید از طــریق Settings و یا حتی بسیار ساده تر توسط میانر هایی که در قسمت Settings>AirBlue Sharing>Activation Method قادر به تعیین آن هستید میتوانید حتی با تکان دادن دیوایس بلوتوث آن را روشن کنید !

 

فعال کردن airblueفعال کردن airblue

 

علامت بلوتوث و ارسال در تمام قسمت های دیـــــــوایس شما اکنون دیده میشود پس برای ارسال تصویر ، موزیک ، نت و ... به هیچ عنوان محدود نیستید که در ادامه با اسکرین شات های تهیه شده با نمونه هایی از آنها آشنا خواهید شد .

در صورتی که 2 دقیقه با بلوتوث خود کاری انجام ندهید ، بصورت خودکار خـاموش خواهد شد . اینکار تاثیر بسزایی در مصرف باطری شما دارد بطوریکه جلوی تاثیر منفی و کاهش عمر باطری را خواهد گرفت .

در حالت نرمال ، هنگامی که فایلی بین دیوایس شما و دیگری در حال ارتباط است شما میتوانید از دیوایس خود استفاده کنید و به سایر کارهای خود بپردازید! در صورتی که مایلید از درصد دریافت / ارسال آن آگاهی پیدا کنید میتوانید انگــــــشت خود را از بالا به سمت پایین بکشید تا نوار نوتیفیکشن ظاهر شود ، فایل به همراه درصد آن را مشاهده خواهید نمود ...

در نهایت تصاویری از گفته های ما جهت آشنایی بیشتر شما تهیه شده است :    

 

ارسال نت با بلوتوث آیفونارسال عکس با بلوتوث آیفون

ارسال موزیک با بلوتوث آیفونارسال صوت با بلوتوث آیفون